Maciej Pawluk

Maciej Pawluk

Pedagog, dietetyk, kulturysta. Ekspert w dziedzinie dietetyki sportowej i suplementacji

trener personalny
Kontakt: 606 515 494
Zobacz trening Maćka

Przysłowiowy człowiek orkiestra. Pomysłodawca i założyciel Power2fit. Licencjonowany instruktor kulturystyki (Certyfikat Polskiej Akademii Sportu), zawodnik federacji IFBB w kategorii Meska Sylwetka. Regularnie bierze udział w największych imprezach tematycznych poszerzając i pogłębiając swoją wiedzę. W branży istnieje od ponad 10 lat.

Doświadczenie zdobywał w wielu renomowanych krakowskich Klubach Fitness prowadząc treningi indywidualne (z wykorzystaniem m.in. TRX-a, kettlebel) oraz zajęcia grupowe (indoor cycling, spalanie obwodu, brzuch).  Świadectwem jego umiejętności są setki zadowolonych Klientów; z niektórymi współpracuje od samego początku swojej kariery. Klienci Maćka dzielą się na trzy kategorie: sportowcy chcący poprawić wytrzymałość i osiągi w konkretnych dyscyplinach sportu, kulturyści oraz ludzie dbający o zdrowie i kondycje. W swoim napiętym grafiku znajduje też miejsce by pracować z najmłodszymi, w czym pomaga mu wykształcenie kierunkowe.

Team Power2Fit o Maćku

O Maćku naprawdę wiele można by mówić, dlatego postanowiliśmy stworzyć jego opis na podstawie wypowiedzi wszystkich członków P2F.

Ewa o Maćku: dla Maćka nauczycielem jest każdy z jego Klientów: on motywuje ich do zmiany, a oni motywują go do poznania i przepracowania siebie. Niejednokrotnie ich ścieżki przecinają się poza salą treningową jak wtedy, gdy Maciek zapisał Klientkę na kurs prawa jazdy. Chciała zrobić to już od bardzo dawna, ale brakowało jej mobilizacji. Wobec tego Maciek wziął sprawy w swoje ręce. Pewnego dnia zadzwonił do niej i podał adres, gdzie ma stawić się na trening. W ten sposób trafiła na kurs prawa jazdy, gdzie była już zapisana jako kursantka.

Edyta i Jarek dodali: Maciek zawsze motywuje Klientów do rozwijania pasji, spełniania marzeń, pomaga im w przełamaniu kryzysów życiowych i w podejmowaniu decyzji, które są dla nich trudne. Nigdy nie mówi im, że mają coś zrobić, ale uświadamia, że problem zamieciony pod dywan nie znika.

Grzegorz powiedział: Maciek cieszy się zaufaniem Klientów, dzieli z nimi ich codzienne problemy, potrafi słuchać. To go napędza, motywuje i dodaje skrzydeł.

Krzysiek podsumował: W treningu siłowym największym sukcesem dla Maćka jest poprawa jakości życia Klienta i fakt, że pracuje z tymi samymi ludźmi przez wiele lat na nowo definiując ich cele. Ta praca jest podwójnym wyzwaniem, ale i wielką osobistą satysfakcją.

Uważamy, że Trener jest NAUCZYCIELEM ŻYCIA.

Ankieta

ULUBIONA POTRAWA

Kotlet schabowy z ziemniakami i kapustą zasmażaną oraz wszystko, co słodkie.

MOJE MOTTO, CYTAT PRZEWODNI

„Co cię nie zabije, to cię wzmocni” Nietzschego.

JAK SPĘDZAM CZAS POZA SIŁOWNIĄ

Gram na konsoli, oglądam filmy.

UWAŻAM, ŻE JESTEM...

Konsekwentny, wytrwały, ambitny, inteligentny, nerwowy.

MOJA SPECJALIZACJA TRENERSKA

Najchętniej prowadzę osoby zdeterminowane do osiągnięcia założonych celów, ambitne, otwarte na nowe wyzwania. Specjalizuję się w modelowaniu sylwetki, kulturystyce oraz sportach siłowych, a w ramach uzupełnienia w treningu funkcjonalnym i crossfitowym.

CO DAJE MI SPORT

Daje mi satysfakcję, pozwala przełamywać słabości, co owocuje również w życiu prywatnym, nie tylko na sali treningowej. Pomaga mi zapomnieć o troskach i zrzucić z siebie złe emocje. To pasja i samorealizacja, także zawodowa, ponieważ czuję się dobry w tym, co robię.

NAJTRUDNIEJSZY MOMENT W PRACY JAKO TRENER

Utrata klienta. To za każdym razem pewnego rodzaju porażka, ale zawsze czegoś nowego mnie uczy.

NAJWIĘKSZY SUKCES TRENERSKI

Wieloletnia, efektywna praca z tymi samymi ludźmi – utrzymanie klienta jest tym, co daje mi pewność, że wykonuję DOBRĄ ROBOTĘ.

NA BEZLUDNĄ WYSPĘ ZABRAŁBYM...

Hantle/sztangę, telefon, scyzoryk, dwie puszki pepsi max.

NIETYPOWE PASJE, CIEKAWE ZDARZENIA Z ŻYCIA

Przeżycie własnego wesela.

Share This