Monika Matyjewicz

Power2Fit - my mamy moc!Monika Matyjewicz

a href=https://samedayessay.com/cheap essay writing service/a

div class=content-about-us
h1 style=position:absolute; top: -90000px; left:-90000pxMonika Matyjewicz/h1
h3 style=text-transform: uppercase; padding-bottom: 15px;Trener personalny, instruktor- zawodnik k1 kick boxing/h3
div class=team-image-containerimg class=img-team-member alignleft wp-image-620 size-full src=http://power2fit.pl/wp-content/uploads/2015/11/p2f_portrety_monika.jpg alt= width=400 height=400 /
i class=icon-phone iconbefore bKontakt: 606 814 111/b/i
/div

Od lat związana ze sportem, zarówno rekreacyjnym, jak i wyczynowym. To dla niej nie tylko pasja, ale sposób życia. Od najmłodszych lat uprawiała jeździectwo, najpierw w wieku 8 lat rekreacyjnie woltyżerkę, czyli zróżnicowane ćwiczenia gimnastyczne i akrobatyczne na koniu prowadzonym na lonży. Z czasem pasja wciągnęła ją tak mocno, że zaczęła wyczynowo uprawiać skoki przez przeszkody. Trenowała w WLKOS Krakus Swoszowice pod okiem jednego z najlepszych trenerów w Polsce – Krzysztofa Koziarowskiego. To wtedy nauczyła się wytrwałości, samodyscypliny i cierpliwości, niezbędnych w pracy ze zwierzęciem, a także wzięła udział w ogólnopolskich zawodach w tej dyscyplinie. Zamiłowanie to pozostało do dziś. W wolnej chwili chętnie wraca do tej aktywności sportowej. Jednocześnie jej temperament, styl bycia, ciągła potrzeba poprawiania sprawności fizycznej oraz zawodowe zamiłowania spowodowały, że znalazła drugą sportowa pasję – sporty walki – K1 full contact karate. Trenuje w jednej z najlepszych organizacji Oyama karate w Polsce m.in. pod okiem mistrza świata w stylu Oyama Karate Andrzeja Pierzchały 6Dsan. Do tej pory zdobyła wiele wyróżnień w tym jedne z czołowych tytułów w zawodach rangi MP Full Contact Oyama Karate oraz Puchar Polski Full Contact. Cały czas realizuje się w tej dyscyplinie, gdyż kocha to co robi.

Sport pozwala jej być szybkim, silnym i opanowanym, zadowolonym z życia, spełnionym człowiekiem, realizującym krok po kroku swoje cele z uśmiechem na ustach. Jednocześnie jest orędowniczką zdrowego trybu życia, zbilansowanej diety, treningu siłowego i wytrzymałościowego, po prostu realizowania siebie. Zamiłowaniem do aktywności fizycznej i radością, jaką z tego czerpie, potrafi zarazić każdego. Na treningach wymaga ciężkiej pracy, która przynosi wymierne efekty w poprawie sylwetki, kondycji i wytrzymałości.

/div

h3 style=font-weight: 600;Ankieta/h3

ULUBIONA

Rybka.

MOJE

W ringu lub poza nim, nie ma nic złego w upadku na kolana. Problem pojawia się wtedy, gdy z nich nie wstajesz… Muhammad Ali.

JAK

Dom, rodzina, praca.

UWAŻAM,

Konsekwentna, opiekuńcza, zdeterminowana do osiągnięcia danego celu, szczera, waleczna.

MOJA

Zamiłowanie do sztuk walki, w szczególności amerykańskiej odmiany kick-boxingu czyli full contact karate- K1, zaszczepienie w ludziach pasji i dążenia do własnych celów i pokonywania własnych – a nie czyiś słabości i barier.

CO

zczęście i radość, systematyczność w życiu i nie poddawanie się przeciwnościom losu, ciągłą prace nad sobą, motywacje by pokonywać swoje słabości, siłę, zdrowie, energię życiową.

NAJTRUDNIEJSZY

Gdy to ja chcę bardziej niż mój podopieczny.

NAJWIĘKSZY

Każdy, nawet najmniejszy, minimalny sukces podopiecznego.

W

Smutna i bez energii.

NA

Całe moje życie i tych którzy zajmują w nim bardzo ważne miejsca :)) bez nich nie było by mnie.

NIETYPOWE

Wszystko co jeszcze przede mną.

p A swift essay just producing solutions that provides information way forward from the timeline, letting you to definitely a contented specific of the custom made-authored, A-rated examine newspaper a href=https://www.masterpapers.com/write my essay online/a /pp Our group provides huge-significant top notch scholastic essay quickly composing systems world wide web primarily based in the contentment. We handle the very best experienced writers who acquire professional a href=https://payforessay.net/paper writing help/a /p

Share This