Ewa Pawluk

Ewa Pawluk

Fizjoterapeuta, trener personalny, instruktor kulturystyki, menedżer i współtwórca Power2Fit


Kontakt: 796 183 990
Zobacz trening Ewy

Tytuł magistra uzyskała na podstawie pracy dotyczącej kulturystyki i żywienia w sporcie. Od 2013 roku startuje w zawodach IFBB. Pracuje jako instruktor ćwiczeń siłowych i nieustannie, poprzez liczne szkolenia i warsztaty, rozwija swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie dietetyki. Przed podjęciem studiów na AWFie, studiowała chemię i żywienie człowieka, równocześnie pracując w sklepach z suplementami i odżywkami. Dzięki tak szerokiej wiedzy i doświadczeniu potrafi ułożyć dietę dostosowaną zarówno do oczekiwań i potrzeb osób zawodowo związanych z kulturystyką i fitnesem, jak i dla Klientów, którzy chcą w łatwy i przyjemny sposób schudnąć.

Specjalizuje się w pracy z osobami starszymi i po kontuzjach. Bardzo chętnie pracuje z dziećmi i młodzieżą. W swojej pracy umiejętnie wykorzystuje połączenie dwóch podejść : treningowego (TRX, expander, kettlebel) i fizjoterapeutycznego (masaż klasyczny, sportowy, drenaż limfatyczny, kinesiology tapping, tigger points).
Autorka wielu artykułów branżowych z zakresu treningu, kształtowania sylwetki i żywienia.

Team Power2Fit o Ewie

Ewa ma bardzo jasny system wartości. Dla niej najważniejsi są ludzie i ich cele, które im pomaga realizować. Wzbudza zaufanie swoją życzliwością i uśmiechem, a także otwartością na to, że są różni i mają różne potrzeby. To pewnie dlatego zgłaszają się do niej Klientki, które nikomu innemu nie powierzyłyby marzeń dotyczących swojego wyglądu. Przynoszą zdjęcia z gazet, a ona pomaga im zrozumieć, czego naprawdę chcą i to osiągnąć.
Cieszy nas podejście Ewy, bo Trener powinien być OTWARTY i EMPATYCZNY.

Krzysiek, jako pokrewna dusza, dostał zadanie powiedzenia kilku słów o Ewie. Dla niego oprócz faktu, że Ewa potrafi pracować z ludźmi w różnym wieku, jej niewątpliwą zaletą są zainteresowania humanistyczne. Lubi czytać, ceni twórczość Goethego. Często powtarza jego słowa: „Potykając się można zajść daleko. Nie wolno tylko upaść i nie podnieść się”.

Za jedno z najważniejszych wydarzeń historycznych uważa uchwalenie Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka. Wiele z wartości wymienionych w Deklaracji takich jak tolerancja, równość, wsparcie, wolność decydowania jest podstawą jej pracy jako Trenera i budowania empatycznej relacji z Klientem.

Ankieta

ULUBIONA POTRAWA

Purée z dyni.

MOJE MOTTO, CYTAT PRZEWODNI

„Potykając się można zajść daleko, nie można tylko upaść i nie podnieść się.” (J. W. Goethe).

JAK SPĘDZAM CZAS POZA SIŁOWNIĄ

Czytam fantastykę, oglądam filmy science fiction.

UWAŻAM, ŻE JESTEM...

Ambitna, pozytywna, konsekwentna, tolerancyjna, inteligentna.

MOJA SPECJALIZACJA TRENERSKA

Najchętniej pracuję z osobami zdeterminowanymi, zdyscyplinowanymi i ukierunkowanymi na osiągnięcie celu. Nie lubię braku zaufania do trenera. Specjalizuję się w treningu kulturystycznym, modelującym sylwetkę, redukcyjnym oraz przywracaniu sprawności po kontuzjach.

CO DAJE MI SPORT

Sport dał mi pasję, która sprawia, że z uśmiechem witam każdy dzień; własną przestrzeń, oraz możliwość psychicznego odpoczynku dzięki fizycznemu wysiłkowi. Sport motywuje mnie do ciągłej pracy nad sobą, nauczył dyscypliny, lepszej organizacji czasu, a przez to moje życie stało się bardziej uporządkowane. Dzięki niemu znalazłam męża;) i poznałam wielu wspaniałych ludzi.

NAJTRUDNIEJSZY MOMENT W PRACY JAKO TRENER

Myślę, że to jeszcze przede mną.

NAJWIĘKSZY SUKCES TRENERSKI

Realizacja celów, które pozornie skupiają się głównie na fizyczności, w efekcie niesie z sobą szereg pozytywnych zmian w życiu moich Klientów. Stają się bardziej otwarci, pewni siebie, zaczynają siebie lubić i w siebie wierzyć i to uważam za największy sukces.

NA BEZLUDNĄ WYSPĘ ZABRAŁABYM...

Zapałki, trx-a i 3 książki.

NIETYPOWE PASJE, CIEKAWE ZDARZENIA Z ŻYCIA

Sporty ekstremalne – skoki na bungee, ze spadochronem, pierwszy taniec na własnym weselu ;)

Share This