Łukasz Babij

buy custom essays

div class=content-about-us
h1 style=position:absolute; top: -90000px; left:-90000pxŁukasz Babij/h1
h3 style=text-transform: uppercase; padding-bottom: 15px;Trener personalny, instruktor kulturystyki/h3
div class=team-image-containerimg class=img-team-member alignleft wp-image-620 size-full src=http://power2fit.pl/wp-content/uploads/2015/11/p2f_portrety_lukasz.jpg alt= width=400 height=400 /
i class=icon-phone iconbefore bKontakt: 793 963 852/b/i
/div

Licencjonowany instruktor kulturystyki (Certyfikat Polskiej Akademii Sportu) od najmłodszych lat związany ze sportem. Na co dzień pracuje za biurkiem w dużej firmie, a po godzinach jest stałym bywalcem wielu krakowskich klubów fitness. W wieku 12 lat zaczął grać w piłkę ręczną, a kiedy został studentem, dołączył do AZS na Politechnice Krakowskiej. W międzyczasie jego drugą pasją stała się kulturystyka – treningi na siłowni rozpoczął, kiedy miał 17 lat. Kończąc kurs instruktora kulturystyki oraz trenera osobistego w ramach Polskiej Akademii Sportu, zdobył zaplecze merytoryczne dotyczące nie tylko najnowszych metod treningowych, lecz również szeroko pojętej dietetyki.

Podczas treningu stawia na ciężką pracę, która szybko zaprocentuje. W pracy z klientem zwraca dużą uwagę na technikę oraz odpowiedni dobór wykonywanych ćwiczeń. Dla niego każdy trening to nie tylko dobra zabawa, lecz także walka ze słabościami i satysfakcja z pracy nad swoim ciałem. Do każdego klienta ma indywidualne podejście. Wyznacza cele i motywuje do ich realizacji.

/div

h3 style=font-weight: 600;Ankieta/h3

ULUBIONA

Wszystko żerny… ważne aby w potrawie było mięcho.

MOJE

„Nie obiecuję, że będzie lekko, ale obiecuję że będzie warto!”.

JAK

Na zabawie ze swoimi wspaniałymi dziećmi i ciągłym zdobywaniu wiedzy w swoich zainteresowaniach.

UWAŻAM,

Rzetelny, punktualny, wymagający i pracowity.

MOJA

Praca z ludźmi, którzy chcą zmienić swoje życie. Specjalizuje się w treningu kulturystycznym i modelującym sylwetkę.

CO

Daje mi radość i satysfakcję z przełamywania swoich słabości. Pozwala na pozbycie się całego stresu zgromadzonego w organizmie.

NAJTRUDNIEJSZY

Brak pasji i jasnego celu u swoich podopiecznych.

NAJWIĘKSZY

Widok jak osoba z którą trenuje widzi jak ciężką pracą i poświęceniem odnosi się wspaniałe efekty w modelowaniu własnego ciała i przełamywaniu swoich słabości.

W

Osiwiały i pewnie już po kilku zawałach.

NA

Garnek, krzesiwo i latarkę na dynamo.

NIETYPOWE

Skok na bungee, studia w Portugalii.

Share This