Zajęcia

Zobacz grafik zajęć

Sprawdź nasze ceny

OPIS ZAJĘĆ

W Power2Fit oferujemy szeroki zakres zajęć grupowych. Mając zawsze na uwadze potrzeby i wymagania naszych klientów opracowałyśmy programy zajęć w taki sposób aby każdy, bez względu na wiek, warunki fizyczne czy kondycyjne i cel mógł znaleźć trening odpowiedni dla siebie. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorską.
 

ZAJĘCIA WYTRZYMAŁOŚCIOWE

Zajęcia wytrzymałościowe przyczyniają się do intensywnego spalania tkanki tłuszczowej, wzmocnienia wydolności serca i wytrzymałości organizmu.
To połączenie wysiłku i świetnej zabawy. Dzięki urozmaiconym choreografiom i przemyślanym układom pozbywasz się zbędnych kalorii z uśmiechem na twarzy.
Zajęcia polegają na pracy na zmiennym tętnie, przez co skutecznie nakręcają metabolizm. Nasi instruktorzy zadbają o to, aby tempo i poziom wysiłku był optymalny, efekty zajęć satysfakcjonujące.

 

ZAJĘCIA WZMACNIAJĄCE

To zajęcia kształtujące sylwetkę i wzmacniające poszczególne grupy mięśniowe. Obejmują wielokrotnie powtarzane statyczne ćwiczenia, które mają za zadanie rzeźbić i ujędrnić ciało.
Na te zajęcia zapraszamy wszystkich, którzy chcą równomiernie wymodelować sylwetkę. Dzięki trenerom zajęcia są urozmaicane, a praca nad kolejnymi partiami jest zrównoważona i bezpieczna.

 

ZAJĘCIA MENTALNE

Zajęcia kształtujące nie tylko piękne ciało ale i siłę ducha. Przywracają równowagę i spokój, uelastyczniają mięśnie i zmniejszają ich napięcie oraz poprawiają stabilizację kręgosłupa i stawów obwodowych, dzięki wzmocnieniu mięśni głębokich.
Nasi instruktorzy zadbają, aby odpowiedni dobór ćwiczeń i muzyki ukoił skołatane nerwy.

 

SPORTY WALKI

Zajęcia rozwijające siłę, wytrzymałość, gibkość, koordynację ruchową a także wspomagające utratę tkanki tłuszczowej.

Kickboxing kładzie nacisk przede wszystkim na zadawanie uderzeń i kopnięć, tym samym kształtuje brzuch, pośladki i uda.
Krav maga z założenia służy samoobronie i bazuje na naturalnych odruchach.

Share This