Monika Matyjewicz

Monika Matyjewicz

Trener personalny, instruktor- zawodnik k1 kick boxing


Kontakt: 606 814 111

Od lat związana ze sportem, zarówno rekreacyjnym, jak i wyczynowym. To dla niej nie tylko pasja, ale sposób życia. Od najmłodszych lat uprawiała jeździectwo, najpierw w wieku 8 lat rekreacyjnie woltyżerkę, czyli zróżnicowane ćwiczenia gimnastyczne i akrobatyczne na koniu prowadzonym na lonży. Z czasem pasja wciągnęła ją tak mocno, że zaczęła wyczynowo uprawiać skoki przez przeszkody. Trenowała w WLKOS Krakus Swoszowice pod okiem jednego z najlepszych trenerów w Polsce – Krzysztofa Koziarowskiego. To wtedy nauczyła się wytrwałości, samodyscypliny i cierpliwości, niezbędnych w pracy ze zwierzęciem, a także wzięła udział w ogólnopolskich zawodach w tej dyscyplinie. Zamiłowanie to pozostało do dziś. W wolnej chwili chętnie wraca do tej aktywności sportowej. Jednocześnie jej temperament, styl bycia, ciągła potrzeba poprawiania sprawności fizycznej oraz zawodowe zamiłowania spowodowały, że znalazła drugą sportowa pasję – sporty walki – K1 full contact karate. Trenuje w jednej z najlepszych organizacji Oyama karate w Polsce m.in. pod okiem mistrza świata w stylu Oyama Karate Andrzeja Pierzchały 6Dsan. Do tej pory zdobyła wiele wyróżnień w tym jedne z czołowych tytułów w zawodach rangi MP Full Contact Oyama Karate oraz Puchar Polski Full Contact. Cały czas realizuje się w tej dyscyplinie, gdyż kocha to co robi.

Sport pozwala jej być szybkim, silnym i opanowanym, zadowolonym z życia, spełnionym człowiekiem, realizującym krok po kroku swoje cele z uśmiechem na ustach. Jednocześnie jest orędowniczką zdrowego trybu życia, zbilansowanej diety, treningu siłowego i wytrzymałościowego, po prostu realizowania siebie. Zamiłowaniem do aktywności fizycznej i radością, jaką z tego czerpie, potrafi zarazić każdego. Na treningach wymaga ciężkiej pracy, która przynosi wymierne efekty w poprawie sylwetki, kondycji i wytrzymałości.

Ankieta

MOJE MOTTO, CYTAT PRZEWODNI

„W ringu lub poza nim, nie ma nic złego w upadku na kolana. Problem pojawia się wtedy, gdy z nich nie wstajesz…” Muhammad Ali.

JAK SPĘDZAM CZAS POZA SIŁOWNIĄ

Dom, rodzina, praca.

UWAŻAM, ŻE JESTEM...

Konsekwentna, opiekuńcza, zdeterminowana do osiągnięcia danego celu, szczera, waleczna.

MOJA SPECJALIZACJA TRENERSKA

Zamiłowanie do sztuk walki, w szczególności amerykańskiej odmiany kick-boxingu czyli full contact karate- K1, zaszczepienie w ludziach pasji i dążenia do własnych celów i pokonywania własnych – a nie czyiś słabości i barier.

CO DAJE MI SPORT

zczęście i radość, systematyczność w życiu i nie poddawanie się przeciwnościom losu, ciągłą prace nad sobą, motywacje by pokonywać swoje słabości, siłę, zdrowie, energię życiową.

NAJTRUDNIEJSZY MOMENT W PRACY JAKO TRENER

Gdy to ja chcę „bardziej” niż mój podopieczny.

NAJWIĘKSZY SUKCES TRENERSKI

Każdy, nawet najmniejszy, minimalny sukces podopiecznego.

NA BEZLUDNĄ WYSPĘ ZABRAŁABYM...

Całe moje życie i tych którzy zajmują w nim bardzo ważne miejsca :)) bez nich nie było by mnie.

NIETYPOWE PASJE, CIEKAWE ZDARZENIA Z ŻYCIA

Wszystko co jeszcze przede mną.

Share This