W Power2fit udostępniamy Państwu saunę fińską, czyli suchą, która charakteryzuje się niskim poziomem wilgotności, w granicach 10-15% oraz wysoką temperaturą oscylującą w okolicach 100°C.

Pobyt w saunie ma właściwości oczyszczające ciało z toksyn, poprawia krążenie krwi oraz wzmacnia odporność i zwiększa wydolność organizmu. Jednocześnie korzystanie z sauny ma zbawienny wpływ na ludzka psychikę, uspokaja, pomaga się zrelaksować i zapomnieć o kłopotach dnia codziennego. Wynika to z tego, że wysoka temperatura (dochodzi nawet do 100 stopni Celsjusza) pobudza wydzielanie niektórych hormonów, wśród nich znajdują się endorfiny nazywane hormonami szczęścia. Dodatkowo atmosfera sauny sprzyja wewnętrznemu wyciszeniu i odprężeniu.

Jednak wypoczynek w naszej saunie to nie tylko relaks w nastrojowym otoczeniu, ale przede wszystkim inwestycja we własne zdrowie. Kilkunastominutowy seans wzmaga produkcję przeciwciał, które skutecznie zabijają bakterie i wirusy. To idealne miejsce dla chorujących na przewlekłe reumatoidalne zapalenie stawów, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, astmę oskrzelową , niedrożność tętnic obwodowych, anoreksję, bóle reumatyczne oraz neuropatyczne.
 
Sprawdź nasze ceny

 

Share This