Cardio kick-boxing – budowanie sylwetki i spalanie tkanki tłuszczowej

Power2Fit - my mamy moc!Cardio kick-boxing – budowanie sylwetki i spalanie tkanki tłuszczowej

Jeśli CARDIO KICK BOXING to tylko w Power2fit.

Jeśli chcesz wprowadzić do swojego życia trochę dynamiki w postaci zajęć fitness, a może chcesz zmienić swoja figurę, poprawić nastrój, znaleźć „swój czas” a przy tym się porządnie zmęczyć, może potrzebny ci ruch inny niż wszystkie – a jeśli przy tym lubisz trening w grupie (to zawsze dodatkowo motywuje), Power2fit oferuje zajęcia CARDIO KICK-BOXINGU. To forma aktywności fitness, która z początku może wydawać się dość trudna, ale przy zaangażowaniu i cierpliwości daje niewiarygodne efekty w postaci gubienia tkanki tłuszczowej i poprawy swojej sylwetki.

Ćwiczenia są ukierunkowane na spory wydatek energetyczny. Odbywają się przy muzyce. Łączą aerobik z elementami wschodnich sztuk walki (karate, kickboxingu, itp.). Kalorie dosłownie ulatniają się w powietrzu podczas intensywnych kopnięć, podskoków, wyskoków i ciosów. Zarazem prawidłowe napinanie mięśni umożliwia wzmocnienie i rzeźbienie pośladków, brzucha, ramion i ud. Na tych zajęciach nie można się nudzić, ale też trzeba być przygotowanym na spory wysiłek.

Dla kogo?

Dla osób dla których spalanie kalorii jest kluczową sprawą przy wyborze treningu. Podczas tych zajęć nie poznasz bowiem tajników samoobrony, nie zostaniesz też mistrzem karate. Możesz jednak wzmocnić, a zarazem wysmuklić i ujędrnić swoje ciało, poprawiając koordynację ruchów i ogólną kondycję, a także nabrać pewności siebie i zadowolenia z efektu jakie przyniesie kilka tygodni porządnej pracy nad swoim ciałem. Nie ma rzeczy niemożliwych, Przekonaj się sam.

Share This